Kierowca C+E

Zakres obowiązków:

  • załadunek oraz przewożenie kontenerów biurowych oraz innych towarów
  • drobne naprawy i bieżąca kontrola stanu technicznego samochodów ciężarowych
  • dbanie o ich wzorowy stan techniczny i wygląd
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy z ponad 30-letnia tradycją
  • wypełnianie dokumentów transportowych potwierdzających wykonane usługi

Oferujemy i gwarantujemy:

  • konkurencyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w profesjonalnym, nowoczesnym środowisku
  • przyjazną i rodzinną atmosferę pracy
  • ubezpieczenie grupowe GENERALI dla pracowników oraz ich rodzin
  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER dla pracowników oraz ich rodzin
  • telefon służbowy z nielimitowanymi rozmowami

Warunki konieczne:

  • prawo jazdy kat. C i E
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • wykształcenie minimum zawodowe/średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy kierowcy minimum 6 miesięcy
  • posiadanie elektronicznej karty kierowcy

Oczekujemy:

  • dobrej organizacji czasu pracy
  • samodzielności
  • rzetelności
  • uczciwości
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • wysokiej kultury osobistej