Już od 1984 roku staramy się tworzyć nową jakość na rynku usług transportowych. Obowiązujące w naszej firmie wysokie standardy BHP, rzetelność, terminowość oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie to nasze priorytety.

Od początków istnienia firmy uważamy, że na pierwszym miejscu są ludzie. Jesteśmy dumni, że za naszym sukcesem stoją zaufani oraz doświadczeni pracownicy. Niektórzy są częścią zespołu od ponad 30 lat.

Dla zapewnienia lepszego komfortu pracy każdy pracownik posiada aktywne ubezpieczenie grupowe, ale także dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Troska o zdrowie dla całego teamu Grupy UNISET sprawiła, że zapewniamy również dostęp do prywatnej opieki medycznej w zakresie premium.

 

O nas

Dbając jednocześnie o środowisko wszystkie posiadane we flocie samochody osobowe, dostawcze jak również ciężarowe spełniają rygorystyczne normy emisji spalin Euro 5 i Euro 6. Instalacja fotowoltaiczna natomiast zapewnia Nam całą energię elektryczną potrzebną do funkcjonowania biur, warsztatu oraz bazy transportowej.

Od lat chcemy się angażować w lokalne potrzeby mieszkańców oraz lokalnej społeczności ale również pomagać w promowaniu aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Robimy to m.in.: wspierając lokalny klub sportowy LKS ORLĘTA RUDAWA.

W dużym skrócie GRUPA UNISET to gwarancja i wyznacznik wyższej kultury transportu.

Nasza firma oferuje nie tylko transport.

Wykonujemy:

  • transport kontenerów i obiektów modułowych
  • obsługę logistyczną oraz magazynowanie maszyn i kontenerów
  • usługi transportowe z HDS
  • transport samochodami skrzyniowymi i platformami
  • sprzedaż pojazdów ciężarowych
  • zabudowy pojazdów specjalistycznych z HDS

Zapraszamy do współpracy.

Usługi