Samodzielny Mechanik / Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

Obowiązki na stanowisku:

  • naprawa i remonty samochodów ciężarowych, przyczep, żurawi samochodowych tzw. HDS-ów itp.
  • przygotowanie pojazdów pod kątem kontroli technicznej
  • naprawy systemów, pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych itd.
  • naprawa skrzyni biegów, wymiana pasków, naprawa hamulców, zawieszenia itd.
  • naprawa silników różnego typu - analiza problemów, co może być uszkodzone, demontowanie silnika, wymiana uszkodzonej części i montaż silnika
  • naprawa pod względem hydraulicznym, naprawa pomp, wymiana wałów, tulei, uszczelek itp.
  • wymiana płynów, filtrów itp.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w naprawie samochodów ciężarowych
  • duża wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
  • konieczne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane prawo jazdy kat. C
  • motywacja do pracy, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy i gwarantujemy:

  • konkurencyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w profesjonalnym, nowoczesnym środowisku
  • przyjazną i rodzinną atmosferę pracy
  • ubezpieczenie grupowe PZU dla pracowników oraz ich rodzin
  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER dla pracowników oraz ich rodzin
  • telefon służbowy z nielimitowanymi rozmowami

Oczekujemy:

  • dobrej organizacji czasu pracy
  • samodzielności
  • rzetelności
  • uczciwości
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • wysokiej kultury osobistej